Налаштування зв'язку Учні-Батьки на сайті.

Щоб створити зв'язок Учні-Батьки в першу чергу потрібно створити Клас у розділі "Класи", внести список учнів у розділі "Класи" і перейти до конкретного класу у цьому ж розділі.
  • У обраному класі перейти до пункту з правої сторони "Батьки учнів".
  • З правої сторони пункт "Редагувати список учнів" дозволить додати вибраного класу нових учнів або видалити до архіву поточних.
  • Пункт "Редагувати список батьків" дозволить додати/видалити акаунти батьків і налаштувати зв'язок Учні-Батьки.
  • Щоб додати батьків потрібному учневі натисніть "Додати батьків" у відповідному фамілії учня рядку.
  • Для створення акаунту(особистої сторінки) для батьків введіть ПІБ опікуна. Можливо додати двох опікунів для одного учня.
  • Щоб додати учневі вже зареєстрованих в системі батьків введіть унікальний ID номер відповідного опікуна.
  • Дізнатися ID номер опікуна можливо у пункті "Редагувати список батьків", того класу, де у поточного опікуна налаштовувався зв'язок Учні-Батьки в перше. Або на сторінці користувача останні шіть цифр в адресній строці.
  • На жаль налаштування зв'язку Учні-Батьки між вчителем та учнем не можливо через поточний акаунт вчителя. Тому для вчителя потрібно зроби додатковий акаунт як для опікуна.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги,
задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.