Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

06.01.2021 Про  встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів в НВК

Дата: 18 січня 2021 о 10:49, Оновлено 26 березня 2021 о 12:01

від   06 січня   2021 року                                           № 01-ОД

Про  встановлення карантину та запровадження

обмежувальних протиепідемічних заходів в НВК

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» №1236 від 09.12.2020р, наказу МОН Укарїни від 08.09.2020р №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання», листа МОН України від 02.11.2020р №1/9-609 «Щодо організації дистанційного навчання»  та з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити карантин та запровадити посилені протиепідемічні заходи з 08.01.2021р. по 24.01.2021р.

2. Заборонити здобувачам освіти відвідування закладу освіти та запровадити дистанційне навчання з 11.01.2021р по 23.01.2021р

3. Дирекції школи:

1. Відмовитись від проведення та участі в масових заходах в приміщенні та на території закладу освіти (змагань, конкурсів, виставок, тощо)
  2. Інформувати здобувачів освіти та співробітників закладу щодо запобігання та поширення коронавірусної інфекції.
  3. Запровадити гнучкий графік роботи працівників закладу освіти.
  4. Забезпечити профілактичні заходи, які попереджують масове розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.
  5. Обмежити проведення запланованих нарад до нормалізації епідемічної ситуації.

4. Вчителям-предметникам:

1. Під час проведення карантину освітній процес в 1-9 класах  та дошкільному підрозділі проводити за допомогою дистанційних технологій.
  2. Навчально-консультативну роботу здійснювати в синхронному та асинхронному режимі.
  3. Дистанційні заняття проводити відповідно до розкладу з 9 години.
  4. Проведення дистанційних занять фіксувати у класному журналі з позначкою «дистанційно», вказуючи режим проведення.

5. Вчителям початкових класів надавати покрокові інструкції батькам щодо організації роботи вдома.

6. Вчителям інформатики Березі Т.В. та Дохтич О.П. забезпечити обслуговування та налаштування інформаційно-комунікаційних ресурсів для проведення дистанційного навчання.

7. Класним керівникам проводити дистанційне психологічне консультування та підтримку здобувачів  освітиє.

8. Бібліотекарю школи Перчик Н.Р.:

1. Популяризувати художню літературу для здобувачів освіти через веб-сайт школи.
  2. Створити електронний каталог статей щодо мотивації пізнавальної діяльності здобувачів  освіти.
  3.  Здійснювати моніторинг проведення дистанційного навчання зі здобувачами освіти 1-9 класів.

Директор НВК                     Олена ДЕРЕВНІЦЬКА

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.