Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Дистанційна освіта
Всього 0 чоловік

Про результати роботи вчителів школи щодо забезпечення дистанційного навчання в умовах карантину

Дата: 23 вересня 2020 о 07:49

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-190)» від 17.03.2020 №530-IX, постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про внесення змін до постанови КМУ від 11.03.2020 №211», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобіганняпоширенню коронавірусу COVID-19», наказ від 16.03.2020 № 12 «Про організаціюосвітнього процесу під час карантину коронавірусу COVID-19» з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та гострих респіраторних захворювань, розповсюдженню захворюваності серед учасників освітнього процесу з 16.03.2020 по 29.05.2020 року виконання освітніх програм здійснювалося шляхом організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Адміністрацією проаналізована робота педагогів із учнями з використанням технологій дистанційного навчання та її результативність.

З’ясовано, що педагоги у своїй роботі керуються державними навчальними програмами на поточний навчальний рік та листом МОН України №1/9-173 від 23.03.2020 року «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину». Уроки проводяться згідно розкладу та у відповідності до календарно-тематичного планування.

Інформація про використання технологій дистанційного навчання, які використовуються педагогами під час карантину та відсоток учнів, охоплених дистанційним навчанням занесені до таблиці:

Технології, способи, методи дистанційного навчання, які використовуються в закладі

Кількість учнів у закладі

Кількість учнів, охоплених дистанційним навчанням

% учнів охоплених дистанційним навчанням

Платформи:

Google classroom,

скайп;

Vіber,

Ютуб.

Засоби подання інформації:

-навчальних матеріал на паперових та електронних носіях;

-презентації,

-відеоуроки, відеолекції, відеоконсультації.

Форми:

-уроки та завдання в режимі он-лайн;

-змішаний режим;

-доповнення до існуючих навчальних матеріалів.

1-4 класи- 22;

5-9 класи- 24.

1-4 класи - 22;

5-9 класи 22.

Причини:

5-9 класи:

-не можна зв’язатися з батьками чи дітьми.

1-4 класи - 100%;

5-9 класи- 92.

За даними таблиці, близько 96% відсотків учнів охоплені дистанційним навчанням. Для якісної організації освітнього процесу для здійснення дистанційного навчання вчителі використовують навчальні платформи: Google classroom, а також скайп Vіber, Ютуб. Учні мали можливість переглянути навчальний матеріал на паперових та електронних носіях: презентації, відеоуроки, відеолекції, відеоконсультації. Уроки проводилися  як в онлайн, так і в асинхронному режимі.

Для належного контролю адміністрації, вчителів та батьків за освітнім процесом під час карантину класоводами 1-4 та класними керівниками 5-9 класів створені групи у Vіber, де можна було відслідкувати проведені уроки та надані завдання.

Через технічні причини та відсутність належного контролю з боку батьків учні 6-7 класів невчасно отримували завдання від учителів.

Таким чином, учителі в повному обсязі забезпечили виконання освітніх програм шляхом організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, винятком є робота вчителів, які знаходилися на лікарняних.

Вчителями проводилися уроки з учнями індивідуального навчання Кишкана Богдана учня 5 класу.

Враховуючи вище зазначене

1. Дистанційну роботу педагогів вважати проведену на достатньому рівні, беручи до уваги забезпечення педагогів та учнів технічними засобами навчання та роботою інтернету у сільській місцевості.
  2. Оцінювання дистанційного навчання  врахувати до виставлення семестрових оцінок.
  3. Педагогам оголосити подяки за проведену роботу.

Директор НВК         Олена ДЕРЕВНІЦЬКА

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.